fbpx

Mokytojai

Su didele meile ir pagarba pristatau Jums žmones, kurie kalba Tiesą. Kalbančius Tiesą vadinu tuos, kurie visų pirma duoda pridėtinę vertę žmonėms ne iš sausos teorijos, o iš visos širdies ir tai daro turėdami ryšį su Šaltiniu. Viskas, ką jie Jums kalba, ką jie Jums duoda yra per Dievą, yra jų tikroji duotybė, pašaukimas. Tai yra žmonės palietę, įtakoję ir pakeitę ir mano gyvenimą Žemėje. Visiems linkiu transformacijų pačiu lengviausiu, geriausiu, paprasčiausiu ir sklandžiausiu būdu

Valentina White

Pinigų energijos meistrė. Finansinio raštingumo švietėja. Kosmoenergetikos praktikė. Moteris transformavusi savo gyvenimą iš kančios į nuolatinę gausą ir visišką pasitenkinimą.

Diana Wind

Dieviška būtybė kalbanti su Jumis per moterišką energiją. Dvasios įkvėpėja. Sąmoningumo trenerė. Sąmonės gelmes pasiekianti per tantros įvaldymą poroje.

Ričardas Gliebkus

Nekilnojamojo turto investavimo švietėjas ir konsultantas. Investicinių projektų vystytojas. Žmogus, turintis visus atsakymus investavimo į nekilnojamąjį turtą Anglijoje klausimais.

Milda Sabienė

Psichologė. Knygų autorė. Konstaliatorė. Moteris turinti galią sugrąžinti žmogų iš iliuzinio pasaulio į Žemę, pažadinanti gyvenimui.

Andžej Michmel

Visą gyvenimą buvau jautrus melui. Tuos, kas meluoja, jaučiu visu savo kūnu iš toli, nepriklausomai ar tai būtų asmuo, ar institucija. Ir labai gerai jaučiu, kas yra teisinga, kas yra ta tikroji Tiesa.

PADĖKA

Dėkoju, kad esate ir džiaugiuosi, kad mūsų keliai susijungė būtent tokiu būdu – per žinių pasidalinimą.
Iš visos širdies, per Dievą, per šaltinį, per mano mokytojus, per mano pačios patirtis, tiesiai į Jūsų širdis 🤍