fbpx

Andžej Michmel

Visą gyvenimą buvau jautrus melui. Tuos, kas meluoja,  jaučiu visu savo kūnu iš toli, nepriklausomai ar tai būtų asmuo, ar institucija. Ir labai gerai jaučiu, kas yra teisinga, kas yra ta tikroji Tiesa.

Daug metų buvau visavalgis. Ir neišvengiamai susirgau nepagydoma skydliaukės disfunkcijos liga – hipertiroidizmu. Kai man šeimos gydytoja pasakė, kad man reikės vartoti hormonus visą likusį gyvenimą – apstulbau! Su šiuo faktu niekaip nenorėjau susitaikyti. 

Andzej Michmel

Pradėjau skaityti knygas, naršyti internete. Radau be galo daug „standartinių“ patarimų ir kitų alopatinės medicinos brukamų, vaistais grindžiamo gydymo, nesąmonių. Visada jutau, kad čia kažkas negerai. Kaip aš, būdamas super aktyviu treneriu, sportuodamas po 12-15 treniruočių per savaitę, turėjau viršvorį (taip, turėjau!) ir susirgau „nepagydoma“ liga? Ir apskritai, negalėjau suvokti vieno – ką po galais reiškia „autoimuninė“ liga? Kai kūnas pats save „atakuoja“! Ką? Kodėl? Ar gi tai ne anomalija?!

Taip ir prasidėjo mano kelionė link puikios sveikatos, labai geros savijautos ir super didelės kasdieninės energijos.

Tik masinis kiekis žinių padėjo atsiverti protui. Šviečiausi sveikatos, mitybos klausimais dienomis ir naktimis, tūkstančiai valandų video, dešimtys seminarų ir konferencijų, šimtai knygų ir mokslinių straipsnių.

Šiandien esu visiškai perėjęs į gyvą, augalinę mitybą. Palaipsniui, kantriai ir struktūriškai. 

Iki šiol skaitau be galo daug knygų, nuolat naršau internete, ieškau naujausių mokslinių bei natūropatijos straipsnių apie mitybą bei sveiką gyvenimo būdą. Užtikrinu vieną – tik tu pats gali sau padėti.

Andzej Michmel

Mano trys pagrindiniai gyvenimo moto

 • Asmeninė sveikata, nuolatinis tobulėjimas bei pagalba kitiems;
 • Esu griežtos nuomonės dėl gyvūnų žudymo, ypatingai pramonės tikslais. Gyvūnai yra ne tik gamtos, bet ir mūsų gyvenimo dalis – mylėkime juos taip, kaip save;
 • Man labai rūpi mūsų visų planeta. Tai, kaip pramonės gigantų yra eikvojami planetos resursai, gyvulininkystės pramonės chemikalais teršiamas dirvožėmis, bei masiškai kertami pasaulio miškai - man griežtai nepriimtina.

MISIJA

Sveiko gyvenimo būdo propagavimas. Savo pavyzdžiu ir užsidegimu siekiu parodyti, kad viskas yra įmanoma. Jeigu aš sugebėjau – sugebėsi ir tu!

PASTABA

Jeigu tėvai valgė mėsą ir nežinojo nieko apie mitybą, dar nereiškia, kad tai yra sveika ir natūralu. Kasmet nuo širdies ligų bei vėžio miršta virš 27 milijonų žmonių, o tai yra nenormalu – tai rodo, kad maitinamės neteisingai.

PASIEKIMAI

 • 6 kartus Lietuvos sportinės aerobikos čempionas;
 • 3 pasaulio čempionatų dalyvis;
 • Sporto bakalaurą baigiau vien 10-tukais;
 • Virš 26 metų treniruoju žmones;
 • Sporto klubo „FANKAS” įkūrėjas bei savininkas;
 • Verslininkas;
 • Sveikatingumo motyvatorius;
 • 2020 metais pripažintas „Lietuvos metų sveikuoliu”.