fbpx

Diana Wind

Mano vardas Diana. Ir tai reiškia DIEVIŠKA. Todėl šis gyvenimas būtent ir yra apie tai = būti dieviškumu ir išskleisti tai visur, kur esu.

Mano šokių kelionė prasidėjo vaikystėje nuo kelis metus šoktų tautinių šokių, vėliau buvau panirusi į Hip-Hop, tuomet trumpą etapą bandžiau linijinius šokius, o tuomet atkeliavo Bachata ir Kizomba, Salsa Cubana, Baleto šokio pagrindai, Pilvo šokis, Pole dancing, Zouk, contemporary šokio pagrindai, ecstatic dance, belly ir tribal belly dance. Ir kelionė tęsiasi toliau.

Per 8 metus apkeliavau daugybę šokių festivalių ir porinių šokių dėka prašokau su šimtais partnerių.

Aš buvau palaiminta paliesti tūkstančių žmonių gyvenimus savo šokiu, sąmoningu požiūriu į kūną, prisilietimo svarbą, santykių tarp vyro ir moters dinamiką tiek šokyje, tiek apskritai gyvenime.

6 metus būdama šokių, sąmoningumo ir santykių mokytoja atradau daugybę metodų, technikų ir įgavau daug išminties apie kūną, natūralų jo judesį. Atradau įsiklausymo į savo kūną svarbą ir įvairių technikų skirtų emocijų paleidimui per kūną.

 

Diana Wind
Diana Wind

Atradau savitą judesį. Atradau malonumą judėti.

Atradau savitą techniką, pagal kurią mokiau pilvo šokėją, pramoginių šokėją ir kelis kitų stilių šokėjus ruošiantis pasirodymams. Nes atradau kaip veikia energija kūne, kaip ją nukreipti, kad judesiai būtų plastiški.

Jau daugiau kaip 5 metus per sąmoningumo užsiėmimus, sesijas, šokių pamokas ir seminarus pasiekiau šimtus žmonių. Projektais pasiekusi tūkstančius žmonių, vedu žmones į laisvę, atsipalaidavimą ir sąmoningumą.

Esu sąmoningumo įkvėpėja. Dėka pačios gilių transformacijų, padedu kitiems susivokti ir atrasti savo esmę.

Mokau kaip priimti save tokį, koks esi jau dabar. Tuomet įvyksta didžiausia transformacija. Visų mano seminarų, užsiėmimų, straipsnių misija – pažadinti žmogaus savastį. Per žmogiškumą pasiekti savo dieviškumą ir per sąmoningumą absoliučiai priimti savo žmogiškumą – priimant viską.

Mano misija yra Tau priminti apie Tave, suteikti Tau atvirą erdvę, kurioje žaidimu gali užeiti už žaidimo ir susitikti save patį.

MANO MISIJA

Mano misija yra Tau priminti apie Tave, suteikti Tau atvirą erdvę, kurioje žaidimu gali užeiti už žaidimo ir susitikti save patį. 

Diana Wind

Įgyvendinti mano pačios pasiekimai

Įgyvendinti mano pačios pasiekimai

🤍 Sertifikuota ICF koučerė
🤍 Sąmoningumo trenerė
🤍 Human Design sistemos praktikė
🤍 Sertifikuota veidotyros ekpertė
🤍 "Ekstazinė Moteris" kursų moterims kūrėja
🤍 Studija DEVI Ir „Deivių Šventovė“ įkūrėja
🤍 Kizomba, Zouk ir Bachata šokių šokėja ir mokytoja
🤍 Šokių mokyklos Diana & Rytis įkūrėja ir mokytoja
🤍 Masažų terapeutė (“Tao tantric massage”, “Kashmiri tantric massage”, “Tantra Massage: Spiritual Art of touch”)
🤍 Dvasios įkvėpėja
🤍 Sąmonės plėtėja per poros santykį, tantrą ir advaitą