fbpx

Milda Sabienė

Aš esu gilių vidinių transformacinių pokalbių ekspertė. Jie net ir sėkmingų žmonių gyvenimus paverčia dar sėkmingesniais.

Iš asmeninės patirties žinau, kad kai pradedama pažinti ir priimti save, prasideda esminiai gyvenimo pokyčiai. Nes tik pažindama (-s) save gali pradėti pažinti ir suprasti kitus – savo gyvenimo žmogų, vaikus, tėvus, draugus ir t.t. Atsiranda žinojimo ašis, kuri suteikia vidinę ramybę, suvokimą ir džiaugsmą, pagerina tarpusavio santykius poroje, šeimoje, darbe ir daugybėje gyvenimo sferų, kurių tiesiog neįmanoma išvardyti.

Iš pradžių tikėjau, kad mano pašaukimas yra įkvėpti žmones. Tačiau praktika parodė, kad mano pašaukimas yra sudrebinti žmogaus vidinį pasaulį – išdrįsti pažvelgti į įsitikinimus, pažadinti jį imtis veiksmų, pamatyti savo tikrąjį aš, kad gyvenimas vėl pradėtų tekėti jo gyslomis. Nes žmogus yra tokia būtybė, užsiimanti iliuzinio pasaulio kūrimu. Susitikimas su manimi ir mano kursais padeda pamatyti tikrąją gyvenimo esmę ir jo realybę.

Mano objektas = visas žmogus, ne tik jo fizinis kūnas. Matau žmogaus skausmus, išgyvenimus, išbalansuotas emocijas, įvairių lygmenų sutrikimų priežastis.

Norint pasveikti, reikia pažinti save ir savo vidų.

Milda Sabiene

MANO MISIJA

Mano misija yra materijos ir dvasingumo sujungimas, gyvenimo principų mechanizmo struktūrizavimas. Aš kaip Jūsų gidas = įvedu Jus į tėkmę, ten kur Jums priklauso tekėti.

Tikiu savitu moteriškumu, be jokių sociumo primetimų ir šablonų. Kiekvienas žmogus yra tobulas savo netobulumais, būdamas tiesiog toks, koks yra.
Pasaulio kūryba eina iš šaltinio per mane.

Milda Sabiene

Įgyvendinti mano pačios pasiekimai

🤍 Žmona

🤍 Mama

🤍 Sertifikuota verslo psichologė

🤍 Profesionali holistinė koučerė

🤍 Konsteliatorė

🤍 Lektorė

🤍 Mokymų trenerė

🤍 „7 Visatos Dėsniai“ knygos autorė

🤍 Asmeninio tobulėjimo knygos „PLANUOKIS“ ir „TIKSLŲ knygos“ autorė

🤍 Sertifikuota NLP praktikė

🤍 Sertifikuota ThetaHealing praktikė

🤍 Regresinės meditacijos meistrė

🤍 Asmeninių finansų planavimo specialistė

🤍 Pardavimų ir rinkodaros specialistė