fbpx

Praeitis

Mano tėtis labai norėjo mergaitės. Mama sako, kad tėtis buvo užsispyręs daryti vaikus tol, kol išeis mergaitė. Taigi trečią kartą jam išėjo. Nors iki pat kol gimiau daktarai teigė, kad bus dar vienas berniukas. Viskas taip įdomiai susiklostė, kad didžiają gyvenimo dalį būtent vyriška energija dominavo manyje ir dauguma veiksmų ir sprendimų priimti būtent taip, per protą. Savo jautrumą ir širdį slėpiau labai kruopščiai.
Gimiau Žemaitijoje, nors taip ir nepažinau šio krašto. Laikau save Vilniete, tačiau mano vaikystė praėjo Druskininkuose. Keletą metų gyvenau Kelmėje. Metus gyvenau Kaune. 11 metų Vilniuje. Kur ilgą laiką ir buvo mano namai. Ir dabar mano širdis priklauso Londonui. Čia jau 10 metų jaučiuosi kaip namie.

 

Feel

34 savo gyvenimo metus gyvenau automatu, nulis sąmoningumo ir labai labai lėtas tiek asmeninis augimas, tiek tikslų įgyvendinimas. Viskas tartum stagnacijoje. Tartum vyksta kažkas, bet lyg nevyksta. Paprasčiausia egzistencija. Ir labai daug sunkių patirčių:

Aukos pozicija.
Emocinis šantažas.
Psichologinis ir fizinis smurtas.
Alkoholizmas.
Metai laiko vartojant narkotikus.
Rūkymas.
Žalinga mityba.
Viršsvoris.
Nesąmoningi lytiniai partneriai.
Neapykanta tėvams.
Emocinio skausmo kalėjimas privedė prie savižudybės minčių.
Ligos.
Skolos.
Prievarta.
Nerimo ir panikos priepuoliai.
Sunkūs karminiai santykiai trukę 8 metus.

DABAR

Dėka sunkių karminių santykių, kuriuos pati pasirinkau, kad pabusti, esu šiandien visiškai kitas žmogus.
Pažiūriu savo senas nuotraukas ir atrodo, kad žiūriu tiesiog fiziškai į save panašią moterį. Mūsų vibracijos skirtingos.

Paskutiniai trys metai buvo tie metai, kai atlikau tiesiog labai daug darbo su savimi, savo emocijomis, susitvarkiau santykius su tėvais, nors vieno iš jų jau nebėra. Susitvarkiau mitybą, pinigų energiją, santykius su artimaisiais, atsisakiau toksiškų žmonių savo aplinkoje, gyvenu amžinų atostogų namuose.

Gyvenu nuolatiniame pasitenkinime viskuo. Ne, ne tik tada kai yra nuostabi saulėta diena gerti kavą, bet ir tuomet, kai vyksta nemalonūs procesai. Tiesiog būnu dėkingume ir visiškame pasitikėjime Visata. Mano gyvenimą supa nuolatinė natūrali gausa visose srityse, esu santykiuose su sielos dvyniu, pačiu nuostabiausiu vyru man šioje Žemėje, ir tai yra didžiausia laimė.

 

MANO MISIJA

Esu niekas. Ir esu viskas, kuo Jūs mane patys matote. Tikiu, kad žmogus nesikeičia nuo to, kaip kiti žmonės mato jį. Todėl prisistatymui nemėgstu apibrėžtų rėmų. Tikiu, kad reikalinga drąsa ir rizika norint augti ir norint pasiekti norimo tikslo.

Mano misija yra gyvenimiškos išminties ir žinių perdavimas kitiems; suteikti kitiems žmonėms įrankius pažinti save ir transformuoti bei išmokyti tais įrankiais naudotis; finansinis švietimas ir pinigų energijos atblokavimas; kiekvieno žmogaus natūralios gausos pažadinimas.

Energetinės meistrės pašventimą gavau iš savo mokytojos, aiškeregės ir meistrės Елена Поздеева. Praėjau giluminius ilgus mokymus, pilną apsivalymą, praktikas su kitais žmonėmis, ir šiai dienai jau keičiu žmonių gyvenimus per įvairiausius man prieinamus įrankius.

 

ĮGYVENDINTI MANO PAČIOS PASIEKIMAI

🤍 Finansų trenerė
🤍 Sertifikuota buhalterė
🤍 Mokesčių taupymo konsultantė

🤍 Pinigų energijos praktikė ir meistrė
🤍 LRT interneto skilties „Norintiems sugrįžti“ konsultantė
🤍 Geriausios Vakarų Londono buhalterinės kompanijos finansų direktorė (Finance Awards 2020)

🤍 Reiki meistrė
🤍 Nominuota geriausia finansininke Anglijoje „Women in Finance 2020“
🤍 Projekto White Augimo Studija įkūrėja
🤍 Finansinio švietimo tautiečiams Anglijoje pradininkė ir vystytoja
🤍 2 sėkmingų verslų savininkė

PRISIJUNK PRIE NAUJIENŲ IR BŪK SU MŪSŲ BENDRUOMENE TĖKMĖJE