fbpx

Finansinis raštingumas

Mūsų švietimo sistema yra sistema be sielos ir gyvybės. Kiekviena dieną kiekvienas žmogus nuolatos naudoja pinigus. Tai logiška, kad jau mokyklose turėtų mokinti finansinio raštingumo. Vietoj to mokiniai baudžiami ir engiami už klaidas, o bendradarbiavimas su kitu mokiniu nusirašant yra vadinama nusidėjimu, apgavyste.

Finansinio raštingumo galite pradėti mokinti bet kuriuo metu. Kol gyvename monetarinėje sistemoje, tai ignoruoti tiesiog neprotinga.
Net esant priklausomiems nuo sistemos yra įmanoma patiems rinktis 1️⃣ finansinis pragaras ar 2️⃣ finansinis rojus.

Kad būti turtingu ir gyventi gausoje, tu turi gyventi taupydamas ir kuo mažiau sau leisti - pasakė tėvai, mokytojai, bažnyčia, televizija, internetas, sociumas ...
Tai yra didelis melas, kuris užmuša tavo dvasią, tavo galią, kūrybą, įkvėpimą ir milžinišką potencialą 🥇
Gyventi žemiau savo galimybių ribų yra gyventi skurde.
Mums pateiktos neribotos galimybės gyventi visiškai taip, kaip norime. Vi-siš-kai 🎯
Kai norite sau leisti daugiau ir geriau, neskaičiuokite, kaip sumažinti išlaidas, o galvokite 💡 kaip padidinti pajamas

Nemokamas
Kaip greitai pagerinti pinigu srauta

Kaip greitai pagerinti pinigų srautą

Daugelis iš mūsų esame įpročių sutvėrimai, kurie savo prigimtimi kuria ritualus kasdieniame gyvenime. Nesvarbu, ar mūsų ritualai yra tyčiniai ir atsitiktiniai, beprasmiai ir produktyvūs. Jie visi egzistuoja mums patiems tai susikūrus sąmoningai ir nesąmoningai.

GBP189
10 investavimo i nekilnojamaji turta Anglijoje

10 investavimo į nekilnojamąjį turtą Anglijoje strategijų

10 investavimo strategijų į nekilnojamąjį turtą paprastai ir aiškiai. Baigę kursą žinosite, kokios strategijos yra sėkmingos, jų privalumai, trūkumai.

GBP29
Kaip efektyviai sumažinti ir išsimokėti skolas

Kaip efektyviai sumažinti ir išsimokėti skolas

Skola = finansiniai rūpesčiai, psichologinė sveikata, miego sutrikimas, didelis nerimas. Skolos egzistencija asmens gyvenime sukelia visapusiškus sutrikimus, prarandami santykiai, sveikata, finansinė gausa. Tad paklauskite savęs, kam Jums visi šitie šalutiniai poveikia ?

2021 metais kiekvieną mėnesį pristatysime mažiausiai vieną naują kursą, todėl būk prisijungęs prie mūsų Augimo Studijos vibracijų. Registruokis naujienlaiškiam ir pirmasis sužinosi, kai tik naujas kursas pasirodys. REGISTRUOTIS >

PRISIJUNK PRIE NAUJIENŲ IR BŪK SU MŪSŲ BENDRUOMENE TĖKMĖJE